Przejdź do treści

Informacje przedstartowe

Poniżej kilka informacji przedstartowych

🟢 Lista startowa dostępna pod linkiem 👉https://dostartu.pl/orient-gravel-szlak-tatarski-l9355.pl…? . Podane są numery startowe i godziny startu.

🟢 Biuro zawodów przed startem, w sobotę od 7:00. Bohoniki 23, U Mehmeda (pod wiatą). Odbierając numer startowy w dniu zawodów, weźcie pod uwagę to, żebyście byli na tyle wcześnie, żeby zdążyć ten numer zamontować 🙂 Mapka dojazdowa: https://goo.gl/maps/Z2D8XAnEGQj1FxKb6

🟢 WC na tyłach restauracji

🟢 Zawodnik otrzymuje bezzwrotny numer startowy oraz ZWROTNY CHIP. Uruchomione nadajniki GPS otrzymacie w biurze przed startem. Prawidłowa praca jest sygnalizowana migającą co kilka sekund zieloną diodą. Po powrocie na metę nadajnik trzeba wyłączyć i zwrócić do biura.

🟢 Lokalizacja bufetów na trasie: ok 47 km – Ozierany, ok 100 km – Słoja, ok 155 km Jałówka pod Supraślem.

🟢 Na mecie otrzymacie talon na posiłek, pamiątkowy medal, koszulkę, najlepszy kwas chleby wyprodukowany przez Waszczukowe, a także talon na 100zł ufundowany przez Instytut Kreatywności i Biznesu na studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

🟢 Trasa została zweryfikowana, jest w pełni przejezdna. Poruszanie się po trasie odbywać się będzie wyłącznie za pomocą pliku śladu trasy wgranego w urządzenie mobilne.

🟢 Parking na miejscu, na zapleczu „Domu Pielgrzyma”. Prosimy o oszczędne gospodarowanie miejscem, to wystarczy dla wszystkich.

🟢 W telefonach sugerujemy wyłączenie raomingu na dane internetowe, aby nie narażać się na wysokie koszty, jeśli telefon przełączy się na dane z sieci białoruskiej.

🟢 Orient Gravel „Szlak Tatarski” będzie można śledzić na żywo na stronie www.sledzgps.pl

🟢 Linki do trasy 120km pobrania śladu: https://www.traseo.pl/trasa/orient-gravel-120

🟢 Linki do trasy 200km pobrania śladu: https://www.traseo.pl/trasa/orient-gravel-200

🟢 Mycie rowerów na posesji za meczetem u Pana Sołtysa Bohonik

🟢 Możliwość wzięcia prysznica na polu namiotowym, Bohoniki 12 za odpłatnością 5zł