Przejdź do treści

O nas

Od 2009 roku organizujemy Międzynarodowe Maratony Kresowe MTB. W ciągu piętnastu sezonów sezonów odbyły się 183 wyścigi. Wystartowało w nich około 65 000 uczestników. Większość naszych imprez odbywa się na terenie Województwa Podlaskiego. Już tradycyjnie jeden z naszych wyścigów odbywa na Litwie w Rejonie Wileńskim. Odwiedzamy także Lubelszczyznę w Chełmie i w Żmudzi. Należymy do największych imprez rowerowych w Polsce. Organizujemy także cykl biegów terenowych Kresowe Trail oraz Maraton Żubra w Puszczy Białowieskiej.

W ubiegłym roku wymyśliliśmy dla Was najbardziej egzotyczną imprezę rowerową w Polsce: Orient Gravel „Szlak Tatarski”. Wielokulturowa Sokólszczyzna to niesamowite tereny do jazdy na rowerze. Na trasie nie zabrakło wielu pięknych krajobrazów i niesamowitego klimatu nadgranicznych wiosek. Część trasy prowadziła przez piękną Puszczą Knyszyńską ze stadem żubrów liczącym ponad 300 osobników. W pierwszej edycji wystartowało ponad 100 zawodników.

W tym roku zapraszamy Was po raz pierwszy na „Malowniczy Wschód” do Województwa Lubelskiego. Na obszarze pomiędzy Chełmem a Zamościem czekają na Was niesamowite leśne wąwozy, odcinki bruków i dłuuugie podjazdy. Nie sposób nie zachwycić się rozległymi panoramami, jakie roztaczają się ze wzgórz. Kolorytu krajobrazowi dodają o tej porze roku kwitnące maki, fioletowe pola kwitnących facelii.